MUMS SAKO: JŪSŲ PAGALBA LEIDŽIA TIKĖTI ŽMONIŲ GERUMU

2023 02 03

Pacientai dėkoja Šeškinės poliklinikos bendruomenei už operatyvumą, profesionalų ir nuoširdų darbą.

Inga Glazauskienė dėkoja „Šeškinės poliklinikai, šiandien operatyviai suteikus konsultaciją mano sūnui. Savaitgalį sūnus patyrė traumą ir šiandien iš ryto kreipėmės į polikliniką. Aptarnavimas buvo greitas ir malonus.“

Platformoje manodaktaras.lt paliktas atsiliepimas apie poliklinikos akušerę ginekologę Dalytę Ulevičienę: „Nuostabi, kompetentinga ir supratinga gydytoja. Tik geriausios rekomendacijos!“

Kazimiera Petkūnienė sako ačiū „kineziterapeutų kolektyvui už nuoširdumą, nepriekaištingą darbą“.

Z. Z. džiaugiasi „turėdama tokią nuostabią odontologę Jūratę Povilonienę – atidžią, profesionalią gydytoją. Branginkite ją! Ir dar labai dėkinga registratūros darbuotojoms, kurios padeda užsiregistruoti gydytojo konsultacijai, maloniai atsiliepia ir perskambina, jei iškart negalėjo atsiliepti. Ačiū ir sėkmės darbuose! Linkiu kuo daugiau besišypsančių pacientų.“

Irena Klerauskienė nuoširdžiai dėkoja bendrosios praktikos slaugytojai Beatai Eidukaitienei ir slaugytojo padėjėjoms Stanislavai Bičikovei, Jadvygai Bužinskienei, Janinai Zacharevskienei: „Jūsų rūpestingos rankos, jautrumas ir širdžių šiluma padeda man globoti visiškai neįgalią mamą. Jūsų geri žodžiai ir darbai padeda įveikti sunkią kiekvienos dienos rutiną, prislėgtą nuotaiką ir neviltį... Žinojimas, kad mamai suteiksite visą įmanomą pagalbą, leidžia man tikėti žmonių gerumu. Esu laiminga ir rami, žinodama, kad Jūs padėsite pasirūpinti mama ir savo darbą atliksite tiesiog puikiai. Dar kartą sakau ačiū šiai nuostabiai komandai ir lieku be galo dėkinga.“

Prie gražių žodžių kolegoms prisidedame ir mes.