Naujienos

MUMS SAKO: POLIKLINIKOJE DIRBA PROFESIONALŪS, IŠMANŪS, DĖMESINGI MEDIKAI

2022 10 14

Dalijamės Jelenos J. padėka Šeškinės poliklinikos kolektyvui:

„Mieli poliklinikos darbuotojai, noriu padėkoti Jums už puikų darbą. Prieš kelias dienas man buvo daroma mamografija. Kad ir nelabai maloni procedūra, turiu pasakyti, kad viskas buvo atlikta tiesiog komfortiškai.

O didžiausios mano padėkos nusipelno šeimos gydytoja Kateryna Martunovych ir slaugytoja Kristina Volodkevič – profesionalios, išmanančios, dėmesingos medikės. Nesu dažna poliklinikos lankytoja, bet kad ir kada kreipčiausi, ir Kateryna, ir Kristina visada maloniai išklauso ir, nepaisydamos nesibaigiančio pacientų srauto, skiria visą dėmesį – jų kabinete visada jauti tikrą rūpestį tavo problemoms.

Ir dar: žmonės neretai linkę konsultuotis su nusipelniusiais, daugelio metų praktiką turinčiais gydytojais ir kiek nepasitikėdami žiūri į jaunus specialistus. O gydytojos Katerynos profesionalumas ne tik paneigia šį stereotipą, bet ir rodo, kad ji dar nepavargusi nuo savo darbo, pacientų sveikata ją iš tikrųjų domina. Šiais laikais intelektą tapo įprasta vertinti būtent pagal emocinio intelekto, pagal empatijos lygį. To mano miela gydytoja Kateryna turi su kaupu! Nuoširdžiai ačiū jai už tai, o visiems poliklinikos darbuotojams linkiu sveikatos!“

Prie gražių žodžių savo kolegoms prisidedame ir mes.


BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.