MUMS SAKO: „PUIKI ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA“

2022 04 29

Pacientai džiaugiasi Šeškinės poliklinikos personalo darbu, maloniu bendravimu ir noru padėti.

Liudmila Polikša jaučiasi labai dėkinga šeimos gydytojui Jaroslavui Šturo ir slaugytojai Oksanai Kozlovskajai už greitai diagnozuotą ligą ir tiksliai paskirtą gydymą: „Ačiū Jums už dėmesingumą ir už Jūsų profesionalumą. Taip pat sveikinu su Medicinos darbuotojų diena! Ir linkiu sėkmės Jūsų nelengvame darbe.“

Pacientas Algirdas rašo: „Puiki Šeškinės poliklinika, ypač lyginant su ankstesniąja. Perėjau į ją aš, po to žmona, o vėliau – ir dukra dar iš kitos poliklinikos. Mano šeimos gydytoja Rasa Remeikytė-Ruibienė yra paprasta, atidi, įsigilinanti į problemą, maloniai bendraujanti jauna gydytoja. Apskritai visas personalas mandagus, atidus, besistengiantis padėti. Sėkmės Jums Jūsų darbuose!“

Dėkojame kolegoms ir mes.