MUS MYLI IR LINKI SVEIKATOS

2021 01 08

Pirmoji naujų metų savaitė Šeškinės poliklinikos kolektyvą pradžiugino nuoširdžiomis pacientų padėkomis.

Pacientė Jadvyga skiria padėką Fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams, ypač gydytojai Tatjanai Lapėnienei: už rūpestį ir nuoširdumą po kojos traumos grąžinant mane į pilnavertį gyvenimą. Dar didesnės sėkmės linkiu Jūsų kolektyvui prasmingame ir kilniame darbe 2021 metais! Nuoširdus AČIŪ!“

Pacientė Jurgita jaučiasi dėkinga vaikų ligų gydytojai Salvinijai Milkevičienei „už visapusišką rūpinimąsi trimis mūsų šeimos vaikais. Labai džiaugėmės būdami prirašyti jos apylinkėje. Gydytoja labai patyrusi, atsidavusi, geranoriška. Visokeriopos jai sėkmės ir sveikatos!“

Vaikų ligų gydytojai Salvinijai Milkevičienei dėkoja ir pacientė Julija bei jos šeima: „už meilę ir rūpestį gydant mane vaikystėje ir mano vaikus. Kad visada išklausėte, neskubinote įvykių, kantriai priėmėt mūsų poreikius ir pasirinkimus, ačiū už visus patarimus. Mylim Jus, miela gydytoja Salvinija.“

Ačiū sakome kolegoms ir mes.