Naujienos

MŪSŲ KOMANDOJE – NAUJAS VAIKŲ LIGŲ GYDYTOJAS

2023 01 10

Pasipildė Šeškinės poliklinikos gydytojų gretos. Prie III šeimos medicinos skyriaus komandos prisijungė vaikų ligų gydytojas Rolandas Selvestravičius.

Vaikų ligų gydytojo profesiją gydytojas R. Selvestravičius yra įgijęs Vilniaus universitete. Pasak gydytojo Rolando, pasirenkant specialybę, nebuvo jokių dvejonių – jis iškart žinojo, kad nori būti vaikų daktaras. Nes vaikai, kaip sako R. Selvestravičius, labai tikri – ir liga, ir sveikimas akivaizdžiai užrašyti jų veide ir elgesyje. Todėl su vaikais yra paprasčiau. O nuostabiausia, kad mažųjų pacientų dėka gali fiksuoti laiko bėgimą ir džiuginančius to bėgsmo rezultatus: čia prižiūrėjai jų gimimą, o čia, žiūrėk, jau ateina pas tave pažymos į pirmą klasę.

Žinoma, atsižvelgiant į pacientų amžių, 90 proc. gydytojo bendravimo vyksta su jų tėvais. Todėl tėveliams gydytojas Rolandas turi prašymą – nepanikuoti vaikui tik truputį sukarščiavus, ypač kai nėra kitų simptomų, ir iškart neužsiimti savigyda. Žinoma, ir į polikliniką ateiti būtų gerai šiek tiek pasiruošus, t. y. žinant, ko, be diagnozės nustatymo ir vaistų paskyrimo, iš gydytojo dar tikisi (pvz., nedarbingumo pažymėjimo ar siuntimo). Tuomet techniniai reikalai trunka trumpiau, o sutaupytą laiką gydytojas gali išnaudoti išsamesnei paciento apžiūrai.

Registracija į gydytojo R. Selvestravičiaus apylinkę jau vyksta. Prisiregistruoti patogiausia internetu https://e.poliklinika.lt/ arba kreipusis į Šeškinės poliklinikos Informacijos langelį.

Sveikiname gydytoją Rolandą, prisijungusį prie Šeškinės poliklinikos bendruomenės, ir linkime sėkmės kasdieniuose darbuose.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.