Naujienos

MŪSŲ PACIENTAI RŪPINASI SAVO SVEIKATA IR AKTYVIAI DALYVAUJA PREVENCINĖSE PROGRAMOSE

2023 03 01

Džiaugiamės, kad 2022 m. Šeškinės poliklinikos pacientai atsakingai ir aktyviai tikrinosi savo sveikatą pagal valstybės finansuojamas prevencines programas.

Prevencinės programos pirmiausia skirtos sveikiems arba dar nejaučiantiems ligos simptomų žmonėms. Tokios ligos kaip vėžys gali ilgai ir tyliai vystytis organizme. Simptomai dažniausiai atsiranda ligai progresuojant, tačiau tuomet gydymo eiga būna sudėtingesnė. Prevencinės patikros metu siekiame atrasti ankstyvos stadijos ligą, kai išgijimo galimybės pačios didžiausios.

Poliklinikoje nuolat rūpinamės, kad žmonėms pasitikrinti sveikatą pagal visas programas būtų paprasta ir patogu. Tačiau aktyviausiai pacientai renkasi širdies ir kraujagyslių ligų bei krūties vėžio prevencines programas. Po COVID-19 epidemijos iššaugęs susidomėjimas širdies ir kraujagyslių ligų patikros programa paskatino mus įkurti Širdies patikros kabinetą ir jame pacientams atliekame visus jiems priklausančius tyrimus vieno apsilankymo metu. Krūties vėžio prevencinės patikros metu naujas skaitmeninis mamografas leidžia atlikti tikslias skaitmenines mamografijas, kurias vertina dvi patyrusios gydytojos radiologės.  

Pacientus dėl prevencinių programų informuojame ne tik šeimos gydytojo kabinete, bet ir elektroniniais laiškai bei trumposiomis SMS žinutėmis. Smagu, kad mūsų pastangos pasiteisino: sulaukiame vis daugiau jaunesnio amžiaus pacientų, kurie atsakingai žiūri į ligų prevenciją ir skuba pasitikrinti.

Jeigu dar negavote asmeninio kvietimo dėl dalyvavimo prevencinėse patikrose, maloniai kviečiame parašyti elektroninį laišką prevencines@poliklinika.lt (nurodant savo vardą, pavardę ir gimimo metus) – mes informuosime jus dėl galimų tyrimų atlikimo.  

Daugiau apie prevencines patikras: https://www.poliklinika.lt/ligu-prevencija-ir-profilaktika-prevencines-programos/

#PrevencinėPatikra #ŠeškinėsPoliklinika #UžkirskimeKeliąVėžiui


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.