MŪSŲ PACIENTAI SAKO AČIŪ

2022 02 04

Šeškinės poliklinikos pacientai jaučiasi dėkingi juos gydantiems medikams už profesionalumą ir dėmesingą bendravimą.

Gintarė Bartkuvienė rašo: „Norėčiau išreikšti didžiulę padėką bendruomenės slaugytojai Zenonai Višnevskai už profesionalumą, dėmesį, visuomet malonų bendravimą, patarimus, atidumą. Tai medikė iš didžiosios raidės. Dėkoja Paula ir jos tėveliai.“

Pacientė Joana jaučiasi dėkinga savo šeimos gydytojai: „Aš ir mano šeima likome pradžiuginti šeimos gydytojos Lauros Krupelytės mums skiriamu dėmesingu ir išlaikytu bendravimu. Profesionali daktarė. Sveikatos Jums ir Jūsų Komandai!“

Prie padėkų ir gražių palinkėjimų prisidedame ir mes.