Naujienos

MŪSŲ RŪPESTIS IR PROFESIONALUMAS DŽIUGINA

2023 05 12

Dalijamės pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos medikams.

Virginija Vaitkūnienė reiškia padėką chirurgui Vytautui Prielaidui „už kantrų ir ilgą gydymą rūpinantis pacientu Jurgiu Sidaravičiumi“.

Platformoje www.manodaktaras.lt paliktas atsiliepimas apie gydytoją vaikų chirurgę Ramunę Žilinskaitę-Tamašauskę: „Profesionali, atidi gydytoja.“

Jurgita savo gražius žodžius skiria burnos higienistei Erikai Volochovičiūtei: „Puiki specialistė, maloni, rūpestinga, paaiškinanti eigą, patarianti dėl dantų priežiūros ateityje. Burnos higiena buvo atlikta be jokių nemalonių pojūčių. Sakyčiau, kad net pakeičiau nuomonę: burnos higiena nėra toks jau nemalonus procesas. Ačiū gyd. Erikai!“

Valentinas Romančikas dėkoja šeimos gydytojai Gintarei Sadauskaitei „už rūpestingą gydymą ir gerus patarimus“, o gydytojai endokrinologei Eglei Katkienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Žanai Motiejūnienei – „už gerą širdį ir rūpestingą apžiūrą“.

Dėkojame kolegoms ir mes.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.