Naujienos

MŪSŲ ŠIRDYS IR RANKOS – UKRAINAI!

2022 02 28

Šeškinės poliklinikos bendruomenė didžiuojasi Lietuvos medikais, pasiryžusiais prisidėti prie humanitarinės misijos padėti nukentėjusiems nuo karo veiksmų Ukrainoje žmonėms. Visa širdimi palaikome drąsią tautą ir drąsią šalį, kovojančias ne tik už savo, bet ir už viso demokratinio pasaulio laisvę.

Nors kol kas telkiamos tik rezervinės savanorių medikų komandos, į kvietimą atsiliepė jau ne viena dešimtis Lietuvos gydytojų, slaugytojų, paramedikų. Didžiuojamės, kad viena iš pirmųjų apie pasiryžimą prisidėti prie šios iniciatyvos pareiškė Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriaus vedėja gydytoja odontologė Kristina Žiedas. Apie tai ji pranešė praėjus vos kelioms minutėms, kai vidiniame poliklinikos interneto tinkle buvo pasidalyta informacija apie galimybę prisidėti prie šios svarbios ir kilnios misijos.

Pasiteiravus, ar nebijo vykti į karo zoną, Kristina atsakė, kad baimės Dievulis, matyt, kiekvienam atseikėja nevienodai, o jai jos neteko labai daug. Su visomis emocijomis, taip pat ir su baime, galima susitvarkyti, todėl ji tik džiaugsis galėdama būti naudinga – savo profesinėmis žiniomis, savo patirtimi ir savo, kaip žmogaus, pasiryžimu būti teisingųjų pusėje. Dabar juk ne laikas stovėti nuošalyje.

Primename, kad visi geros valios žmonės apie siūlomą pagalbą agresorių niokojamai Ukrainai gali pranešti el. p. pagalbaukrainai@vilnius.lt, pasiūlyti savo būstą ar pavežėjimo paslaugą karo pabėgėliams svetainėje https://stipruskartu.lt/.

Lėšas nuo karo Ukrainoje bėgantiems ukrainiečiams pradėjo rinkti Lietuvos Raudonasis Kryžius, Maltiečiai, „Caritas“, „Maisto bankas“ ir „Gelbėkit vaikus“. Aukoti galima trumpuoju numeriu 1485 (auka 5 eurai) arba www.aukok.lt platformoje.

Finansinę paramą Ukrainai renka ir nevyriausybinė organizacija „Mėlyna ir geltona“ („Blue / Yellow“), nuo 2014 m. remianti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas ir nuo karo nukentėjusius civilius. Aukoti galima į sąskaitą LT177300010140894869 (bankas SWEDBANK), nurodant gavėją VšĮ „Mėlyna ir geltona“ ir mokėjimo paskirtį – parama.  


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.