Naujienos

NAUJA PASLAUGA SERGANTIESIEMS COVID-19 LIGA

2020 11 20

Koronavirusu sergantiems Šeškinės poliklinikos pacientams pristatome svarbią naujovę – galimybę naudotis asmeniniu sveikatos būklės dienynu.

Prisijungę prie savo asmeninių paskyrų, esančių https://e.poliklinika.lt, skilties „Mano sveikata“ šie žmonės kasdien, kol pasveiks, galės surašyti duomenis apie savo sveikatos būklę: nurodyti kūno temperatūrą, pulsą, kvėpavimo dažnį, dusulį ar pasunkėjusį kvėpavimą,  arterinį kraujo spaudimą, kitą svarbią informaciją.

Visus surašytus duomenis matys COVID-19 liga sergančio paciento šeimos gydytojas ir slaugytojas. Atsižvelgiant į tai, bus galima koreguoti gydymą, teikti rekomendacijas dėl vaistų, tyrimų, net ir dienos režimo. Turėdami nuolatinį ryšį su savo šeimos gydytoju sergantieji koronavirusu galės jaustis ramiau, o gydytojai – operatyviai reaguoti į pacientų sveikatos būklę ir laiku skirti tinkamą gydymą.

Be viso to, šeimos gydytojas arba slaugytojas ir toliau su pacientais palaikys ryšį telefonu, o esant poreikiui atlikti tyrimus, nusiųs į Karščiavimo kabinetą poliklinikoje.

Apie galimybę pildyti sveikatos būklės dienyną Šeškinės poliklinikos COVID-19 liga sergantys pacientai bus informuoti el. paštu.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!                                      


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.