Naujienos

NAUJA PASLAUGA SERGANTIESIEMS COVID-19 LIGA

2020 11 20

Koronavirusu sergantiems Šeškinės poliklinikos pacientams pristatome svarbią naujovę – galimybę naudotis asmeniniu sveikatos būklės dienynu.

Prisijungę prie savo asmeninių paskyrų, esančių https://e.poliklinika.lt, skilties „Mano sveikata“ šie žmonės kasdien, kol pasveiks, galės surašyti duomenis apie savo sveikatos būklę: nurodyti kūno temperatūrą, pulsą, kvėpavimo dažnį, dusulį ar pasunkėjusį kvėpavimą,  arterinį kraujo spaudimą, kitą svarbią informaciją.

Visus surašytus duomenis matys COVID-19 liga sergančio paciento šeimos gydytojas ir slaugytojas. Atsižvelgiant į tai, bus galima koreguoti gydymą, teikti rekomendacijas dėl vaistų, tyrimų, net ir dienos režimo. Turėdami nuolatinį ryšį su savo šeimos gydytoju sergantieji koronavirusu galės jaustis ramiau, o gydytojai – operatyviai reaguoti į pacientų sveikatos būklę ir laiku skirti tinkamą gydymą.

Be viso to, šeimos gydytojas arba slaugytojas ir toliau su pacientais palaikys ryšį telefonu, o esant poreikiui atlikti tyrimus, nusiųs į Karščiavimo kabinetą poliklinikoje.

Apie galimybę pildyti sveikatos būklės dienyną Šeškinės poliklinikos COVID-19 liga sergantys pacientai bus informuoti el. paštu.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!