Naujienos

NAUJAS KARANTINO ETAPAS: KAIP RŪPINSIMĖS PACIENTAIS

2020 12 15

Lietuvos Vyriausybei sugriežtinus karantino sąlygas, mažinti planinių sveikatos priežiūros paslaugų apimties Šeškinės poliklinika nesirengia. Tai reiškia, kad gydytojai, kaip ir anksčiau, konsultuos ne tik telefonu, bet ir tiesioginio vizito poliklinikoje metu.

Karščiuojantys ar turintys virusinės infekcijos požymių pacientai konsultuojami nuotoliniu būdu, o nusprendus gydytojui, priimami poliklinikos Karščiavimo kabinete, į kurį patenkama per atskirą įėjimą tik iš lauko pusės.

Kaip ir iki šiol, dėl pacientų ir darbuotojų saugumo prioritetu išlieka nuotolinės sveikatos priežiūros paslaugos. Pacientai, kurie užregistruojami nuotolinei sveikatos priežiūros paslaugai suteikti, nurodytu laiku sulaukia gydytojo skambučio. Gydytojas įvertina, ar užtenka konsultacijos telefonu (dėl vaistų, būtinų tyrimų paskyrimo, nedarbingumo pažymėjimų, siuntimų pas specialistus išdavimo ir pan.), ar reikalinga detalesnė apžiūra ir tyrimai tiesioginio priėmimo metu. Jeigu pacientui būtina apžiūra poliklinikoje – jis užregistruojamas į tiesioginę konsultaciją.

Vykdoma ir internetinė registracija: https://e.poliklinika.lt galima užsiregistruoti į nuotolinę šeimos ar vaikų ligų gydytojo, gydytojo specialisto (jei išrašytas elektroninis gydytojo siuntimas) konsultaciją.

Kaip ir anksčiau, odontologijos, skiepijimo ir profilaktinių sveikatos patikrinimų paslaugos yra teikiamos tiesiogiai poliklinikoje. Nėščiųjų priežiūra taip pat vykdoma tiesioginių konsultacijų metu.

Poliklinikos patalpos padalytos į saugias ir padidintos rizikos zonas, atskirti pacientų srautai, jų judėjimo keliai pažymėti spalvotomis juostomis ant grindų (žalia ir geltona, raudona, balta, pilka, mėlyna, raudona ir balta). Po kiekvieno paciento vizito skiriame laiko kabinetams išvėdinti, išvalyti ir dezinfekuoti.

Dėl darbuotojų ir pacientų saugumo patvirtinta tokia pacientų lankymosi Šeškinės poliklinikoje tvarka:

  • Į polikliniką įleidžiami tik sveikatos priežiūros paslaugai suteikti tą dieną užregistruoti pacientai ir ne anksčiau kaip likus 10 min. iki paskirto vizito.
  • Prie įėjimo pacientams matuojama kūno temperatūra.
  • Atvykstant privalu turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dėvėti medicininę kaukę.
  • Ir patenkant į polikliniką, ir laukiant prie kabinetų būtina laikytis saugaus atstumo.
  • Poliklinikoje prašoma atidžiai sekti nuorodas ir paisyti personalo nurodymų.

Jei reikalinga medicinos pagalba ar kyla klausimų, prašome skambinti į poliklinikos registratūrą tel. 8 5 250 2000 – ir bus pasiūlytas optimalus problemos sprendimo būdas.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.