Naujienos

NEBIJOKIT KLAUSTI. DRAUGAUSIM!

2023 09 01

Jau ketvirtus metus iš eilės Šeškinės poliklinikoje prasmingai švenčiama Rugsėjo 1-oji,  Mokslo ir žinių diena. Poliklinika neabejotinai yra tapusi šeimos medicinos ir geriatrijos rezidentūros baze, ir šiandien svetingai priėmė 11 gydytojų rezidentų, iš universitetų atsineštas teorines žinias poliklinikoje pasiryžusių papildyti praktiniais įgūdžiais.

Šventė buvo skirta ir tiems kolektyvo nariams, kurie pastaruoju metu savo naująja darboviete pasirinko Šeškinės polikliniką. O jų būrys nemažas: 3 nauji šeimos gydytojai, vaikų ligų gydytojas, 2 ortopedai traumatologai, nefrologas, neurologas, pulmonologas, odontologas, socialinis pediatras, 2 kineziterapeutai, akušeris, 5 bendrosios praktikos slaugytojai, 3 biomedicinos technologai, medicinos biologas, burnos higienistas, radiologijos technologas, socialinis darbuotojas ir užimtumo terapijos specialistas.

Sveikindama tokią gausybę poliklinikos bendruomenės naujokų, direktoriaus pavaduotoja gydymui, laikinai einanti  poliklinikos direktoriaus pareigas, Ingrida Savickienė pasidžiaugė ne tik didėjančiu pacientų bei darbuotojų skaičiumi, bet ir tuo, kas lemia tą padidėjimą. Kad pacientus pritraukia modernėjanti ir teikiamų paslaugų kokybę vis gerinanti poliklinika, atrodytų, savaime suprantama. Tačiau paklausti, kodėl darbo vietą renkasi Šeškinės poliklinikoje,  medikai mini ne tik konkurencingus atlyginimus, bet ir puikias darbo sąlygas, gerą atmosferą ir bendruomeniškumą. Vadinasi, visais atžvilgiais darome teisingus sprendimus ir einame tinkama linkme!

Kaip sakė II šeimos medicinos skyriaus vedėja šeimos gydytoja Rima Račkienė, labai prisidedanti prie rezidentams sukuriamo komforto poliklinikoje, kolektyvo senbuviai  tikrai džiaugiasi jaunųjų kolegų bendryste ir nuoširdžiai dalijasi patirtimi. Dar daugiau: vieni noriai atsako į jaunuomenei kylančius klausimus ir patys jaučiasi tobulėjantys, kiti mato nuoširdžią pagalbą vyresnių kolegų akyse ir tvirčiau gali eiti pasirinktu profesiniu keliu.

Kaip ir visos šventės, ir ši neapsiėjo be dovanų. Naujiems bendruomenės nariams buvo įteikti Šeškinės poliklinikos naujoko pasai ir Dažniausiai poliklinikoje vartojamų žodžių žodynai. Kad būtų iškart aiškiau, ko tikėtis profesinio gyvenimo labirintuose...


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.