Naujienos

NELEISKIME SUNKUMAMS MŪSŲ UŽVALDYTI. PASIKALBĖKIME

2021 01 21

Nuo sausio Lietuvoje pradėjo veikti Valgymo sutrikimų linija, skirta emocinei pagalbai valgymo sutrikimų turintiems asmenis bei jų artimiesiems suteikti ir informuoti apie gydymosi galimybes.

Galbūt jums diagnozuotas valgymo sutrikimas arba įtariate, jog jūsų santykis su maistu tampa nevaldomas ar stipriai kontroliuojantis (dažnai persivalgote, laikotės griežtų dietų, pavalgę sukeliate sau vėmimą, skaičiuojate kiekvieną kaloriją, pernelyg daug sportuojate siekdami atsikratyti svorio)? Galbūt jūsų vaikas serga anoreksija, bulimija, persivalgymo sutrikimu ar įtariate, jog taip gali būti? Jūs galite įveikti ligą, pajudėti sveikimo, meilės sau keliu, padėti savo artimajam. 

Sveikstant nuo valgymo sutrikimų taip pat pasitaiko atkryčių, kai atrodo, jog vėl grįžtama į ligą, nusvyra rankos, trūksta palaikymo, sustiprinimo, vilties. Sirgti, turėti sunkumų ar suklupti nėra gėda. Nebijokite apie tai kalbėti, kreiptis pagalbos. Valgymo sutrikimų linija įkurta tam, jog nelauktumėte, kol sunkumai įsisenės. Pasikalbėkime.

Pokalbis gali padėti suprasti, kas su jumis šiuo metu vyksta, pasijusti priimtam, sustiprinti ir suteikti vilties sveikimo kelyje, atrasti pagalbos sau būdų. Taip pat pokalbio metu galite sužinoti apie specializuotos pagalbos galimybes.

Linijos savanorių komanda nori būti kartu ir padėti. Su savanoriais galima susisiekti antradieniais 18.00–22.00 val. skype vardu VSlinija arba telefonu 8 631 22 777. Jei tuo metu vyks pokalbis ir savanoris negalės atsiliepti, parašykite žinutę – jums bus atskambinta. Jei nenorite laukti, registruokitės pokalbiui iš anksto, parašydami info@vpnamai.lt.

Parengta pagal projekto iniciatorių Vilniaus psichoterapijos namų informaciją


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.