Naujienos

NEMOKAMI COVID-19 ANTIKŪNŲ TYRIMAI NEBUS ATLIEKAMI

2022 03 04

Informuojame, kad remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos sprendimu nuo kovo 7 d. nebus atliekami nemokami COVID-19 serologiniai kiekybiniai ar pusiau kiekybiniai tyrimai.

Primename, kad mokamus COVID-19 tyrimus greitai ir patogiai galite atlikti Šeškinės poliklinikoje.

PGR tyrimas (tepinėlis iš nosiaryklės) tiksliausiai leidžia nustatyti, ar žmogus šiuo metu neserga COVID-19 liga. Šis tyrimas jautresnis nei greitasis antigeno testas, tinkamas ir besimptomiams ligos atvejams diagnozuoti.

Šeškinės poliklinikoje atliekamo PGR tyrimo kaina – 42,28 euro.

COVID-19 greitasis antigeno tyrimas parodo, ar tiriamasis asmuo yra užsikrėtęs COVID-19 infekcija, o didžiausias testo privalumas – kad jo rezultatas gaunamas per 15 min. 

Šeškinės poliklinikoje šio tyrimo kaina – 14,63 euro.

COVID-19 antikūnų tyrimas parodo, ar žmogus yra persirgęs koronavirusu, ar turi susiformavusį atsaką po vakcinacijos pagal patvirtintą schemą.

Kiekybinio antikūnų tyrimo kaina Šeškinės poliklinikoje – 16,14 euro.

Užsiregistruoti COVID-19 tyrimams galite tel. 8 5 250 2000. Baigus poliklinikos informavimo sistemos pertvarkymą bus atnaujinta ir registracija internetu  https://e.poliklinika.lt/.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.