NEPRALEISKITE PASKUTINIO „WALK15“ JUDUMO IŠŠŪKIO!

2022 11 09

Spalio 7 d. baigėsi antrasis Šeškinės poliklinikos judumo iššūkis! Kviečiame dalyvauti paskutiniame, trečiajame, judumo iššūkyje. Jums tereikia atsisiųsti #Walk15 mobiliąją programėlę ir įvesti kodą Poliklinika000.

Judumo iššūkiuose jau nuėjome 7 538 226 žingsnius ir užauginome 26 922 virtualius medžius!

DĖMESIO! Kiekvienas iššūkio dalyvis turės galimybę vieną kartą nemokamai atlikti kūno sudėties tyrimą naudojant „Tanita“ analizatorių. Pagrindinis prizas: sausas hidromasažas ir du kūno sudėties tyrimai naudojant „Tanita“ analizatorių.

Nepraleiskite progos – prisijunkite jau dabar!

Turint klausimų dėl dalyvavimo judumo iššūkyje, galima kreiptis el. paštu: m.lamanauskaite@poliklinika.lt

Jei norite užsiregistruoti dėl kūno sudėties tyrimo, užpildykite anketą pagal nuorodą: https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1410304777/