Naujienos

NĖŠČIŲJŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA ĮSIBĖGĖJA

2023 08 14

Primename, kad projektas tęsis iki lapkričio mėnesio. Visi renginiai yra NEMOKAMI.

Kas gali dalyvauti:

  • Paskaitose gali dalyvauti VISI besidomintys nėščiųjų sveikata ir vaikų dantų priežiūra nepriklausomai nuo to ar esate Šeškinės poliklinikos pacientas. Registracijos nuoroda į rugpjūčio-rugsėjo mėn. užsiėmimus: https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1518764892/
  • Muzikos terapijos ir mankštų užsiėmimuose gali dalyvauti VISOS besilaukiančios moterys nepriklausomai nuo to ar esate Šeškinės poliklinikos pacientė. Registracijos nuoroda į rugpjūčio-rugsėjo mėn. užsiėmimus: https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1518764892/
  • Burnos higienos konsultacijos TIK Šeškinės poliklinikos pacientėms (vietų skaičius ribotas) - rašykite el. paštu: projektas@poliklinika.lt, nurodykite savo vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį.

Daugiau informacijos apie vykdomą projektą https://www.poliklinika.lt/nesciosioms/


BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.