NORIME PASIDŽIAUGTI VAKAR (RUGPJŪČIO 11 D.) ĮVYKUSIU NĖŠČIŲJŲ POPIETĖS SEMINARU GRYNAME ORE

2020 08 12

Nėštumo laikotarpis – labai atsakingas metas moters gyvenime, o motinystė nėra savaime suprantama – jos reikia mokytis, kad būsimieji tėvai įgautų žinių ir pasitikėjimo ramiai laukti į šį pasaulį ateinančio vaikučio.

Šeškinės poliklinikos vidiniame kiemelyje vyko seminaras tema ,,Pasiruošimas gimdymui“, kurio metu buvo aptarta, kokie požymiai lemia gimdymo pradžią, kokia yra gimdymo eiga. Kaip jaustis saugiai, išvengti skausmų pasiruošiant psichologiškai.

Dėkojame dalyvavusioms!

PLANUOJAMAS KITAS NĖŠČIŲJŲ SEMINARAS GRYNAME ORE RUGPJŪČIO 18 D. IR 25 D. 15 VAL.

Registruotis galima skambučiu 8(5)2502010; 8(5)2502001 arba el. pašto adresu vilma.grigaitiene@poliklinika.lt. Būtina nurodyti savo vardą pavardę ir kontaktinį telefoną.

Pasikeitus oro sąlygoms, iš vakaro informuosime telefonu registruotas pacientes, į kokią datą perkeliamas seminaras.