Naujienos

NORINČIŲ PASISKIEPYTI NUO COVID-19 LIGOS GYVENTOJŲ DĖMESIUI

2021 02 03

Vakcinacija ir kolektyvinis imunitetas – vienintelė galimybė pasauliui kaip galima greičiau įveikti pandemijos iššūkius.

Kaip jau skelbėme, prieš savaitę Šeškinės poliklinikoje pradėta skiepyti nuo COVID-19 ligos – procesą valdome sklandžiai ir pagal planą. Vakcinacija vykdoma pagal sveikatos apsaugos ministro patvirtintą prioritetinių asmenų grupių sąrašą ir eiliškumą. Pirmieji skiepai skirti medikams, socialinių paslaugų įstaigų bei seniūnijų socialiniams darbuotojams, globos įstaigų gyventojams ir jų veiklą kontroliuojantiems specialistams, vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybų darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems ar besilankantiems šeimose, neįgaliųjų asmeniniams asistentams ir t. t.

Jau buvo paskiepyti ir vaistinių darbuotojai, savo eilės laukia mokyklų ir darželių pedagogai. Vėliau bus skiepijami 65 metų ir vyresni gyventojai, pradedant nuo 80-mečių ir dar garbesnio amžiaus senjorų.

Nė vienam pacientui niekuo rūpintis nereikia. Su kiekvienu susisieksime asmeniškai, vėliau tie, kurie pageidaus pasiskiepyti nuo koronaviruso, gaus SMS pranešimus dėl vakcinacijos konkrečios datos ir laiko.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.