Naujienos

NORINTIEMS PASISKIEPYTI NUO GRIPO IR COVID-19 LIGOS

2023 10 05

Primename, kad Šeškinės poliklinikoje vykdoma vakcinacija nuo gripo ir COVID-19 ligos.

Keturvalentė vakcina „InfluvacTetra“ – saugi, efektyvi ir sukurta apsaugoti nuo cirkuliuojančių gripo viruso tipų bei sunkių šios ligos komplikacijų.

Užsiregistruoti skiepams nuo gripo galima tel. 8 5 250 2000, kreipiantis į registratūrą ar savo šeimos (vaikų ligų) gydytoją arba elektroniniu būdu https://e.poliklinika.lt/.

Nuo koronaviruso skiepijame „Comirnaty XBB.1.5“ vakcina, skirta asmenims nuo 12 metų ir vyresniems.

Užsiregistruoti vakcinacijai nuo COVID-19 ligos galima keliais būdais:

Norintieji sutaupyti savo laiko nuo gripo ir COVID-19 ligos gali pasiskiepyti vieno vizito pas gydytoją metu. Ypač rekomenduojama skiepytis rizikos grupėms priklausantiems asmenims.

Gripo ir COVID-19 ligos rizikos grupės yra tos pačios: 65 m. amžiaus ir vyresni asmenys; asmenys, sergantys lėtinėmis ligomis; sveikatos priežiūros įstaigose dirbantys asmenys (taip pat ir odontologai); socialinės globos ir slaugos įstaigų gyventojai; nėščiosios.

Daugiau informacijos:

https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina;

https://www.poliklinika.lt/skiepai-nuo-gripo/;

https://www.poliklinika.lt/covid-19-tyrimai/


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.