NORITE BŪTI IŠMANIU PACIENTU – PRISIJUNKITE PRIE ATSINAUJINUSIOS ASMENINĖS PASKYROS

2020 11 23

Kviečiame Šeškinės poliklinikos pacientus naudotis atsinaujinusia https://e.poliklinika.lt/

Prisijungę prie savo asmeninės paskyros, galėsite ne tik užsiregistruoti pas gydytoją, matyti ir atšaukti paskirtus vizitus, bet ir sužinoti įvairių atliktų laboratorinių tyrimų rezultatus, taip pat kokiomis nemokamomis prevencinėmis sveikatos patikros programomis ir kaip galite pasinaudoti.

Reikšminga naujiena sergantiesiems COVID-19 infekcija – sveikatos dienyno pildymas.

Naujoje asmeninės paskyros skiltyje „Mano sveikata“ kasdien, kol pasveiks, žmonės galės aprašyti savo savijautą: nurodyti kūno temperatūrą, pulsą, kvėpavimo dažnį, dusulį ar pasunkėjusį kvėpavimą, kraujo spaudimą, kitą svarbią informaciją.

Šie duomenys bus prieinami šeimos gydytojui ir slaugytojui. Atsižvelgiant į tai, bus galima koreguoti gydymą, teikti rekomendacijas. Žinoma, šeimos gydytojas arba slaugytojas su COVID-19 liga sergančiu pacientu bendraus ir telefonu, jeigu reikės atlikti tyrimus, siųs į Karščiavimo kabinetą poliklinikoje.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!