NORITE RUDENS DARGANAS PASITIKTI SUSTIPRĖJĘ? PADĖKITE SAU!

2020 08 21

Nenumaldomai artėjant rudeniui, Šeškinės poliklinikos gydytojai primena, kaip svarbu pasirūpinti imunitetu, ir siūlo rinktis poliklinikoje teikiamas sveikatinimo paslaugas.

Kviečiame pacientus pasinaudoti kineziterapija renovuotoje vertikalioje vonioje. Tai  procedūros, kai vandenyje atliekami stuburo ir sąnarių tempimo pratimai. Šie pratimai ypač tinkami žmonėms, kurie skundžiasi nugaros skausmais, turi stuburo tarpslankstelinių diskų išvaržų, yra patyrę traumų ar sąnarių operacijų. Kineziterapeutų vedami užsiėmimai tikrai leis pasijusti žvalesniems ir sustiprėjusiems.

Sūkurinė vonia rekomenduotina tiems pacientams, kurie jaučia įtampą, stresą ir nori atsipalaiduoti. O kuris gi iš mūsų pastaruoju metu nesusidūrė su stresu?!

Pageidaujantieji greitesnio poveikio gali rinktis povandeninį masažą. Povandeninis masažas žmogaus organizmą teigiamai veikia kur kas intensyviau nei įprastinis. Kūnui panirus į maloniai šiltą vandenį, greičiau atsipalaiduoja raumenys ir nervų sistema. Palaima akimirksniu užlieja visą kūną, o masažinė vandens srovė greičiau išjudina kraujotaką ir limfinę sistemą.

Šaltuoju metu itin pravarčios yra šilumos procedūros, pvz., fangoparafino aplikacijos. Fangoparafinas – tai parafinas su vulkaninės kilmės purvo priemaišomis. Specialiu aparatu pašildyti parafino lakštai pacientams dedami ant sąnarių, stuburo, ties juosmeniu, nelygu, kuo žmogus serga. Poveikį pajusite labai greitai: sumažės sanarių skausmai, tapsite lankstesni.

Susidomėjus prašome kreiptis į mūsų poliklinikos Fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos skyriaus registratūrą tel. 8 5 250 2124. Registratūra dirba pirmadienį–penktadienį 7.00–20.00 val. Jums bus suteikta visa informacija, galėsite užsiregistruoti pasirinktoms procedūroms.

Pasinaudokite šiomis sveikatinimo paslaugomis, kad šaltąjį sezoną pasitiktute sustiprėję savo kūnu ir siela.