NUO KORONAVIRUSO PASKIEPYTI PIRMIEJI ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS DARBUOTOJAI

2021 01 13

Vakar nuo COVID-19 ligos buvo paskiepyti pirmieji Šeškinės poliklinikos medikai.

Tai žmonės, kurie dirba priešakinėse kovos su pandemija grandyse – poliklinikos Karščiavimo kabinete ir mobiliuosiuose punktuose, t. y. ten, kur egzistuoja ne tik didelis pavojus užsikrėsti patiems, bet ir platinti virusą. Vakcinaciją atliko centralizuotą skiepijimą vykdanti Centro poliklinika.

Džiaugiamės dėl kolegų, kurie padidino pasiskiepijusiųjų nuo šios klastingos ligos gretas, ir dėkojame jiems už visokeriopas pastangas mažinti pandemijos žalą, saugoti savo ir pacientų sveikatą, kartu būti ir pilietiškumo pavyzdžiu. Su viltimi laukiame naujų vakcinos siuntų ir galimybės toliau skiepyti savo darbuotojus, taip pat ir pacientus. Prieš pradedant pacientų skiepijimą pagal patvirtintus prioritetus, informacija iš anksto bus skelbiama poliklinikos interneto svetainėje ir feisbuko paskyroje, o priartėjus vakcinacijos datai – su pacientais susisiekta.