NUO ŠIANDIEN ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA DIRBA IR KAIP MOBILUSIS PUNKTAS

2022 04 19

Slūgstant sergamumui COVID-19 ir mažėjant besitestuojančių srautams Vilniaus mobiliajame punkte V. Gerulaičio g. 1, nuo balandžio 19 dienos vilniečiai testuotis nuo koronaviruso gali ir 5 miesto poliklinikose: Šeškinės, Centro, Antakalnio, Karoliniškių ir Naujosios Vilnios.

PGR arba antigeno testui registruotis galima kaip ir anksčiau: paskambinus į karštąją liniją 1808 arba internetu www.koronastop.lt, www.1808.lt. Norint nemokamą tyrimą atlikti Šeškinės poliklinikoje, galima registruotis ir tel. 8 5 250 2000.

Registruojantis svarbu pasirinkti testavimo vietą ir prieš vykstant testuotis pasitikrinti SMS žinutėje nurodytą registraciją.

Kaip ir iki šiol, nemokami PGR tyrimai bus atliekami tiems, kurie jaučia COVID-19 simptomus, turėjo sąlytį su sergančiuoju šia liga, yra gavę teigiamą greitojo antigeno testo rezultatą arba turi išsitirti prieš planines gydymo paslaugas.