Naujienos

ODONTOLOGIJOS SKYRIAUS REMONTO DARBAI BEVEIK BAIGTI

2021 01 18

Norime pasidžiaugti, kad Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriuje remonto darbai jau beveik baigti.

Visus metus šio skyriaus patalpose plušėjo statybininkai, įrangos ir baldų pirkimu rūpinosi mūsų specialistai. Tam mes visapusiškai išnaudojome ir karantino laiką, kai odontologų paslaugos buvo labai apribotos ir teikėme tik būtinąją pagalbą. Deja, užsitęsusi epideminė padėtis, nuolat įvairiose gyvenimo srityse taikomi apribojimai neleido remonto baigti taip greitai, kaip planavome. Situaciją apsunkino ir tai, kad dėl didelės epideminės rizikos ir saugumo reikalavimų odontologijos paslaugas atnaujinti galėjome daug mažesne apimtimi.

Suprasdami žmonių lūkesčius, iš padėties sukamės, kaip įmanydami: nors planinių paslaugų teikiame mažiau, šeštadieniais poliklinikoje budi ne viena, o trys odontologų komandos – ir pacientai priimami ne tik dėl būtinosios pagalbos. Registracija į gydytojų odontologų konsultacijas vykdoma ir telefonu, ir internetu. Kad būtų galima optimaliai valdyti pacientų srautus, įdiegta atskira registracija į gydytojų odontologų konsultacijas. Skambučius priima odontologų padėjėjai – jie gali geriau įvertinti pacientų sveikatos būklę ir pasiūlyti tinkamiausią pagalbą. Dalis kasdienių konsultacijų laikų visuomet skiriama pacientams, kuriems reikalinga būtinoji pagalba.

Šiuo metu remonto darbai eina visiškai į pabaigą. Liko visai nedaug – tik sulaukti likusios užsakytos įrangos ir ją sumontuoti. Dėl visiems suprantamų priežasčių šių darbų terminai negailestingai pailgėjo. Tačiau jau vasario pabaigoje tikimės pacientus priimti jaukiuose ir patogiuose odontologų kabinetuose, o paslaugas atnaujinti visa apimtimi. Vasario pradžioje bus paskelbti ir atnaujinti odontologų darbo grafikai.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.