Naujienos

PACIENTAI DĖKOJA UŽ PROFESIONALUMĄ, NUOŠIRDUMĄ IR RŪPESTĮ

2021 08 09

Dalijamės Šeškinės poliklinikos pacientų padėkomis mūsų bendruomenei.

Pacientė Rasa Žemaitienė taria nuoširdų ačiū šeimos gydytojai Daivai Žilinskienei „už rūpestį manimi ir mano dukra Simona. Daktarė visada įdėmiai išklauso, tiksliai paskiria reikalingus tyrimus, pasidomi gydymo eiga ir savijauta. Jaučiu tikrą šeimynišką rūpestį mūsų šeima. Be galo šiltas žmogus, užjaučiantis, kantrus, skleidžiantis šilumą aplink save.

Ilgų Jums metų ir sveikatos p. Daiva. Taip pat noriu padėkoti sesutei Gražinai Stelmokienei, kuri visada dėmesinga, paslaugi ir maloni. Žavi savo energija ir optimizmu. Ačiū Jums labai. Be galo puikios ir žavios moterys p. Daiva ir p. Gražina. Ačiū, kad esate ne tik kūno bet ir sielos medikai.“ Pacientė Arija rašo: „Norėjau padėkoti Šeškinės poliklinikos seselei Rozitai Savickajai, kuri labai maloniai ir rūpestingai leido man vaistus į veną. Ilgai prisiminsiu jos nuoširdumą ir paslaugumą, bei nesuvaidintą susirūpinimą mano sveikata. Didelis ačiū.“ Pacientė Elena Andrijauskienė dėkoja savo šeimos gydytojai Natalijai Šertvytienei už sveikatos palaikymą.

Pacientė Genė Astratovienė skiria padėką gydytojai odontologei Miglei Mizgirytei „už profesionalumą, nuoširdumą, už suteiktą pagalbą, o svarbiausia už malonų aptarnavimą, tikras gydytojos rankas. Telydi Jus sekmė darbe ir gyvenime, kad daugiau tokių gydytojų būtų mūsų poliklinikoje. Ačiū, kad esate ir suprantate paciento skausmą, juk gydytojas gydo žodžiu ir savo profesionalumu.“

Dėkojame kolegoms ir mes.

 


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.