Naujienos

PACIENTAI LINKI IŠTVERMĖS IR DĖKOJA ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS MEDIKAMS UŽ PAGARBŲ, ATSAKINGĄ DARBĄ

2020 11 27

Ši savaitė itin gausi pacientų padėkų: nuoširdžių, jausmingų, net poetiškų.

Irena Sabolevskaja mūsų poliklinikos bendruomenei ir ypač šeimos gydytojai Natalijai Šertvytienei skiria labai poetišką padėką ir palinkėjimus:

„Gera prisiminti: vaikystėje ištiestą pagalbos ranką, įveikiant aukštą slenkstį, nušluostytą riedančią ašarą, patyrus nuoskaudą, švelnios rankos prisilietimą, paglostant galvą... Tolima praeitis.

Esu maloniai nustebinta, gavusi informacinį pranešimą apie prevencinę sveikatos patikrą. Tai ne sausa statistika, tai rūpestis pacientais, ne tik susirgus.

Nuoširdžiai dėkinga Šeškinės poliklinikos vadovybei, ypač šeimos gydytojai, skyriaus vedėjai Natalijai Šertvytienei, išsiskiriančiai subtilumu, neblėstančia šypsena ir profesionalumu.

Mieli medikai, titaniškos Jums ištvermės, dvasinės harmonijos, šiandienos kovoje su pandemija. Pavargę, bet nenugalėti, su pergalės vėliava rankose sutikit viltingą rytojų!“

Karolis Rugys jaučiasi dėkingas už laiku ir profesionaliai suteiktą medicinos pagalbą ir rašo:

„Jau daug metų esu Šeškinės poliklinikos pacientas. Nors turėjau įvairios patirties, kai kada vos susilaikiau nerašęs skundų, o kai kurias situacijas kaip kone anekdotines (blogąja prasme) prisimindavau iki šiol, po ilgokos pertraukos vėl apsilankęs poliklinikoje labai nustebau. Šiuo atveju – gerąja prasme. Manau, tiesiog privalau parašyti padėką ir pagiriamąjį žodį.

Pokyčiai puikūs pradedant nuo aptarnavimo nuotoliniu būdu. Džiaugiuosi ir man priskirtu šeimos gydytoju Vaidu Mickevičiumi, ir kitais specialistais.

Pastaruoju metu dažniausiai susiduriu su FMAMR skyriaus darbuotojais ir turiu pasakyti, jog visi jie tikrai mandagūs, dėmesingi, profesionalūs: nuo masažą dariusių, galiu sakyti, net stebuklingas rankas turinčių Irenos Strazdienės, Virginijos Ritos Blažienės iki kineziterapeutų Mindaugo Maižvilo ir kitų.

Ypatingos padėkos nusipelno itin profesionali, kultūringa, dėmesinga kineziterapeutė Kristina Grinevičienė. Kadangi yra tekę susidurti su įvairiais tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose dirbančiais specialistais, esu labai maloniai nustebintas ne tiek man rodytu asmeniniu šios kineziterapeutės dėmesiu, kiek dėmesiu, rūpestingumu visiems pacientams. Kaip ji spėja tvarkytis net ir su visa grupe ar keliais atskirais žmonėmis, skirtingas problemas turinčiais, įvairiausio amžiaus, lyties pacientais, kurie tiek kantriai, tyliai atlieka reabilitaciją, tiek dėl įvairių nepatogumų (ypač pastaruoju – karantino – metu ar dėl asmeninių sveikatos problemų) kartais kaltina visus dėl visko, turi neigiamą požiūrį ar yra sunkios būklės. Ši medikė net ir su dideliu krūviu sugeba susitvarkyti, dirbti dėmesingai, maloniai, profesionaliai – patarti, parodyti, prižiūrėti. Be to, atsiminti, keisti pratimus, krūvį ir t. t.!!!

Bet kokia įstaiga, manau, galėtų didžiuotis tokiais savo darbuotojais, o aš džiaugiuosi, kad galiu pasinaudoti pagalba, paslaugomis tokios kineziterapeutės kaip Kristina būtent „savo“ Šeškinės poliklinikoje. Nuo šiol apie ją tik teigiamai atsiliepiu aplinkiniams, ko negalėčiau pasakyti apie kai kurias privačias, „prabangias“, tiksliau – brangias, įstaigas ar save gražiai reklamuojančius privačius „profesionalus“, kurie gali net žalos daugiau padaryti nei naudos.

Prašau atsižvelgti į mano, tikiu, ir kitų panašią nuomonę, pagal galimybes paskatinti, saugoti ir leisti toliau kelti profesinę kvalifikaciją, palaikyti ir tobulinti asmeninius įgūdžius, kad norėtų ir galėtų toliau gydyti žmones, teikti kokybišką pagalbą.

Esu tikrai labai dėkingas, todėl tariu nuoširdų AČIŪ!“

Regina Klionovskienė nuoširdžiai dėkoja gydytojui odontologui Eimantui Barisui:

„Už nuoširdų, profesionalų, rūpestingą darbą. Tai labai atidus, pagarbus ir atsakingas gydytojas. Tobulas Gydytojas!!! SĖKMĖS Jūsų nelengvame darbe.“

Pacientė Danutė už rūpestingą gydymą gražius žodžius skiria gydytojai kardiologei Jolitai Jurkevičienei:

„Labai puiki specialistė ir žmogus. Vienintelį kartą gavau talonėlį, bet prisiminsiu ją. Šitas nuostabus žmogus išklausė ir paskyrė gydymą. AČIŪ! DAUGIAU TOKIŲ ŽMONIŲ IR MEDIKŲ!“

Džiaugiamės visais paminėtais ir nepaminėtais savo kolegomis, prisidedame prie nuoširdžių padėkų.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.