PACIENTAI MATO MŪSŲ ŠYPSENAS IR NORĄ PADĖTI

2022 11 25

Šią savaitę vėl sulaukėme padėkos žodžių, skirtų Šeškinės poliklinikos žmonėms.

Marina Laukaitienė dėkoja gydytojams echoskopuotojams Robertui Kunigėnui ir Ritai Brazdeikytei, „kurie labai dėmesingai, greitai ir gerai atliko savo darbą, suteikė konsultaciją“.

Joana Garbaliauskienė sako ačiū „gydytojai kardiologei Gintarei Pukanasienei už atidumą, nuoširdumą ir kompetenciją bei registratorei Valdai Bertulienei – už mandagų aptarnavimą, skleidžiamą gerą nuotaiką ir norą padėti“.

S. Andrikienė padėką skiria „gydytojoms odontologėms Deimantei Zobėlaitei ir Ugnei Sinkevičiūtei bei jų padėjėjoms už profesionalų, malonų darbą“.

Bronius Zaleckas džiaugiasi visu Šeškinės poliklinikos personalu ir geru aptarnavimu. Ir prideda: „Maloniai ir su šypsena visuomet pasitinka poliklinikos rūbinės darbuotojos ir už tai esu joms labai dėkingas.“

M. Kolelienė savo gražius žodžius sako poliklinikos gydytojui oftalmologui Mindaugui Variakojui „už profesionalią pagalbą, dėmesingumą ir malonų aptarnavimą. Rūpestis ir nuoširdus bendravimas padeda susidoroti su iškilusiais sveikatos iššūkiais. Džiaugiuosi, kad Šeškinės poliklinikoje dirba tokio aukšto lygio medikas ir nuoširdžiai tariu ačiū.“

Dėkojame kolegoms ir mes.