Naujienos

PACIENTAI MUMS DOVANOJA ADVENTO KALENDORIŲ

2020 12 04

Prasidėjęs adventas tarsi savaime užpildė krikščioniško pasaulio širdis ir gyvenimus.

Vieni puošia advento vainikus ir vakaro tamsumą praskaidrina žvakių šviesele, kiti vis dažniau su artimaisiais susiburia prie bendros vakarienės stalo: pabūti drauge ir vienas kitam padovanoti didžiausią – laiko dovaną... O Šeškinės poliklinikos bendruomenė toliau dirba savo prasmingą darbą ir džiaugiasi pacientų diena iš dienos pildomu advento kalendoriumi.

Dėkojame mums dėmesio ir laiko skyrusiems žmonėms už nuoširdumą, už gražius žodžius ir viltingus sveikinimus. Sveikinimų vis dar laukiame, juos iki pat Kūčių skelbsime vidiniame interneto tinkle, feisbuko paskyroje ir tikrame advento kalendoriuje poliklinikoje. Rašykite mums asmeninę žinutę poliklinikos feisbuko paskyroje arba siųskite laiškus atsiliepimai@poliklinika.lt.

Sako, advento burtai, tikėjimai, net sapnai dažniausiai išsipildo. Mes tikime Jūsų gerumu, visų mūsų bendryste ir laukiame gražiausių metų švenčių. Kalėdų stebuklą juk dovanojame mes patys!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.