PACIENTAI SAKO: „AČIŪ, KAD ESATE. JŪS NEREALŪS!“

2020 11 20

Šią savaitę Šeškinės poliklinikos medikai ir vėl sulaukė gražių žodžių iš savų pacientų.

Artūras Jurgaitis jaučiasi dėkingas operatorei Laurai, kuri „atskambino ir sūnų užregistravo rentgenui dėl kariuomenės, ne tik patarė, kaip galima greičiau gauti chirurgo ortopedo traumatologo konsultaciją kitoje Vilniaus sveikatos priežiūros įstaigoje, bet ir užregistravo joje į konsultaciją.“

Poliklinikos pacientė Edita gražius padėkos žodžius skiria visam poliklinikos kolektyvui ir asmeniškai bendruomenės slaugytojai Kristinai Volodkevič: „Labai AČIŪ, kad esat ir padedat visiems mums tokiu nelengvu pandemijos šėlsmo laiku. Ypač noriu AČIŪ ištarti slaugytojai Kristinai Volodkevič. Rašau slaugytoja, nors dažnai atrodo, kad bendrauju su ja kaip su gydytoja: gaunu labai profesionalių patarimų, reikalingą gydymą. Tad nuoširdžiausiai AČIŪ mielai medikei už kvalifikuotą pagalbą. Už tai, kad „anapus laido“ arba kai tenka lankytis poliklinikoje, kalbu su žmogumi, kuris tikrai išmano ir myli savo darbą. Dėkoju už tą, net ir per telefoną juntamą, slaugytojos Kristinos gerumą – mums, pacientams, to taip reikia. Man ir mano artimiesiems, kas gydomės čia, pasisekė, kad teko tokia nuostabi slaugytoja. AČIŪ nuoširdžiausiai.“

Ypatinga padėka mus pasiekė iš mobiliojo punkto pacientės Miglės Soltysiak: „Labiausiai noriu padėkoti V. Gerulaičio g. 1 tyrimą man atlikusiam darbuotojui (2 palapinė, apie 19.40 val.). Nors buvo baisu, nespėjau atsidaryti lango, jo šypsena matėsi per visus „skafandrus“. Nemaloni procedūra iki šiol kelia šypseną. Labai tikiuosi, kad ši padėka padės Jūsų kolektyvui suvokti, kokie jūs esate reikalingi ir kokį darbą atliekate tokiu sudėtingu pasauliui metu. Jūs nerealūs! Ačiū, kad esate. Jūsų darbas niekada neliks pamirštas. Likite saugūs ir sveiki!“

Paaiškėjo, kad šis net per kaukę šypsena užburiantis medikas – tai mūsų poliklinikos ergoterapeutas Jurijus Čeredničenko.

Dėkojame kolegoms ir džiaugiamės turėdami juos savo komandoje.