PACIENTAI SAKO AČIŪ UŽ RŪPESTĮ IR DĖMESINGUMĄ

2021 09 17

Šią savaitę Šeškinės poliklinikos kolektyvas vėl buvo pamalonintas nuoširdžiomis pacientų padėkomis.

Milana Peršukevič gražią padėką skiria kineziterapeutui Lukui Raginiui ir rašo: „Nuo visos širdies didelis AČIŪ. Atėjus pirmą kartą išklausinėja. Gilinasi į problemą. SPRENDŽIA problemą čia ir dabar. Ieško priežasčių. Nėra paviršutiniško bendravimo ir to dažnai pasitaikančio jausmo, kad žmogus dirba, kad dirbtų. Jauti, kad gydytojui svarbi tavo problema. Atėjau po kelio operacijos šlūbčiodama su begale skausmų, negalėdama net kojos pilnai ištiesti. Išėjau šokinėdama per kelis laiptelius iš karto. Išties tvirtai pastatyta ant kojų. LUKAI, BRAVO.“

Platformoje manodaktaras.lt pacientė dėkoja visam Chirurgijos skyriui už puikų darbą, šiltą, rūpestingą priežiūrą – „dar niekur nebuvau gavusi tokio aukšto lygio medicininio aptarnavimo“. Ypač jaučiasi dėkinga gydytojui Tomui Jonaičiui ir linki sėkmės karjeroje.

Nadežda Vovk sako ačiū registratūros darbuotojams – už dėmesingumą ir mandagų aptarnavimą, ypač registratorei Auksei Lapinienei.

Ačiū kolegoms sakome ir mes.