PACIENTAI SAKO: KOL BŪSIME GYVI, JUS VISADA PRISIMINSIME

2021 07 05

Dalijamės Šeškinės poliklinikos pacientų padėkomis mūsų bendruomenei.

Pacientas Pranas Maželis poliklinikos medikams skiria gražius padėkos žodžius: „Nuoširdžiai dėkoju slaugytojai Rimai Švitrienei už parodytą neeilinę kantrybę, dėmesį, švelnumą ir dvasinę paramą gydant mano žmonai Bronei Maželienei pragulas ir gilią nekrozę, grasinusią urosepsiu ar net mirtimi. Visas naujai įkurtas namų slaugos skyrius dirba profesionaliai, vertas pagarbos ir pasitikėjimo. Taip pat dėkoju šeimos gydytojui Igoriui Bunkui. Kol būsime gyvi, mes su žmona juos visada prisiminsime.“

Pacientė Irena sako ačiū gydytojui odontologui Deiviui Petraičiui „už profesionaliai suteiktą paslaugą, dėmesingumą ir išklausymą, slaugytojai – už nuoširdumą ir malonų bendravimą, registratorei – kad įsiklausė ir įsigilino į mano problemą. Nuostabus Odontologijos skyriaus kolektyvas, gražios ir jaukios patalpos, ačiū vadovams.“

Dėkojame kolegoms ir mes.