Naujienos

PAGRINDINĖ VADOVO UŽDUOTIS – SUDARYTI SĄLYGAS DARBUOTOJAMS REALIZUOTI SAVE IR ĮGYVENDINTI KELIAMUS TIKSLUS

2023 09 04

Rugsėjis tradiciškai siejamas su nauja pradžia ir naujais iššūkiais. Taigi pirmoji mėnesio darbo savaitė Šeškinės poliklinikos darbuotojams prasidėjo labai simboliškai: šiandien pareigas pradėjo eiti naujasis poliklinikos vadovas Mindaugas Sinkevičius.

Pristatydama direktorių poliklinikos administracijai ir padalinių vadovams, Vilniaus vicemerė Simona Bieliūnė palinkėjo darbuotojams sėkmės, susitelkimo, o naujam vadovui – kolektyvo palaikymo. Juk nauja pradžia – tai iššūkis pirmiausia vadovui, o kiekvienoje organizacijoje svarbiausia – žmonės. Ne tik nuo vadovo, bet ir nuo darbuotojų profesionalumo, atvirumo ir noro tobulėti priklauso įstaigos ateitis. Anot vicemerės, visi ženklai rodo, kad gerųjų duotybių  nei naujam vadovui, nei kolektyvui netrūksta.

Kreipdamasis į poliklinikos žmones, M. Sinkevičius pabrėžė bendrų vertybių ir bendrų darbo principų svarbą. Direktoriaus teigimu, jam norėtųsi, kad poliklinikos pacientai  žinotų, kad mums labai svarbi jų gerovė, ir mumis pasitikėtų, o darbuotojai jaustų, kad daro gerus ir profesionalius sprendimus. Pagrindinė vadovo užduotis – leisti maksimaliai atsiskleisti darbuotojų  pašaukimui, užtikrinti tam sąlygas ir jį realizuoti. Jeigu kas nerimauja dėl staigių ar drastiškų pokyčių, tai tokių tikrai nebus. Visos naujovės, jeigu tokių reikės, bus deramai apsvarstytos, strategiškai pasvertos ir skatinančios eiti pirmyn. „Norėčiau, kad visi dirbtų darniai, kolegiškai, bendrautų atvirai. To iš mūsų tikisi ir Vilniaus savivaldybė“, - sakė M. Sinkevičius.

Pastaruosius penkerius metus M. Sinkevičius ėjo Turto banko generalinio direktoriaus pareigas, iki tol aštuonerius metus vadovavo „Sodrai“. Vilniaus universitete jis yra įgijęs medicinos magistro, vėliau Mykolo Romerio universitete – viešojo administravimo magistro laipsnius.

Sveikiname naująjį Šeškinės poliklinikos vadovą, sugrįžusį prie savo profesinių ištakų.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.