Naujienos

PAILGINTAS LAIKAS UŽSIREGISTRUOTI Į GYDYTOJO SPECIALISTO KONSULTACIJĄ

2021 05 10

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad dvigubai pailgintas laikas užsiregistruoti į gydytojo specialisto konsultaciją. Nuo šiol pacientas, gavęs siuntimą, tam turi 60 dienų. 

Šiuo pakeitimu siekiama sutaupyti šeimos gydytojų darbo laiką, kai nespėjus pacientui užsiregistruoti į gydytojo specialisto apžiūrą, jiems tekdavo perrašyti siuntimą. Taip pat sutaupomas ir paciento laikas, kai nespėjus užsiregistruoti, vėl tekdavo pakartotinai dėl tos pačios priežasties kreiptis į šeimos gydytoją.

Primename, kad į gydytojo specialisto konsultaciją galima registruotis per Išankstinę pacientų registracijos informacinę sistemą (IPR IS). IPR IS leidžia pacientams nuotoliniu būdu rezervuoti vizito laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete matyti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją. 

Žinoma, registruotis į konsultacijas taip pat galima ir atvykus į medicinos įstaigą arba telefonu.

Parengta pagal Sveikatos apsaugos ministerijos informaciją


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.