Naujienos

PAMINĖJOME DIDŽIĄSIAS METŲ ŠVENTES

2022 12 19

Praėjusį penktadienį Šeškinės poliklinikos bendruomenė drauge paminėjo artėjančias Kalėdas ir Naujuosius Metus.

Jau tampa gražia tradicija, kad prieš didžiąsias metų šventes mūsų kolektyvą savo dėmesiu ir prasmingais palinkėjimais pradžiugina Vilniaus Šv. Juozapo parapijos klebonas Ričardas Doveika. Šįkart kunigas Ričardas ne tik pasveikino, bet ir maloniai sutiko priimti mus šventiniam vakarui naujojoje parapijos bažnyčioje.

Vakaro pradžioje, sveikindama kolegas su šventėmis, poliklinikos direktorė Daiva Kanopienė sakė, kad Kūčios, Kalėdos, Naujieji metai – tai laikas, kai ne vien vaišių stalas suburia, o kai prisimename, kas iš tikrųjų gyvenime yra svarbiausia. Būtent meilė, dalijimasis ir gerumas leidžia mums įveikti sunkiausius iššūkius, išsaugoti bendrystę ir tikėjimą savo darbo prasme bei reikalingumu. Ir džiugina tai, kad nepaisant pastarųjų metų išbandymų poliklinikos žmonėms to nepritrūksta.

Tam antrino ir kunigas R. Doveika: be meilės žmogui negali egzistuoti visuomenėje kertinės profesijos: kunigo, mokytojo ar daktaro. Be meilės savo artimui, medikai negalėtų tinkamai dirbti savo darbo nei užmegzti tokio svarbaus bendražmogiškojo ryšio. Iššvaisčius meilę žmogui, nebelieka visuomenėje santarvės ir taikos.

Vakarą baigė operos solistas Liudas Mikalauskas, susirinkusius pakerėjęs savo gera nuotaika, energija ir profesionaliai atliekamais kūriniais.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.