PAPILDOMAI GAVOME NEMOKAMOS GRIPO VAKCINOS

2020 12 09

Šeškinės poliklinika gavo papildomą 2020–2021 m. sezoninės gripo vakcinos, skirtos rizikos grupėms priklausantiems asmenims skiepyti, siuntą.

Rizikos grupių asmenys, kurie dar nepasiskiepijo nuo šios pavojingos infekcijos ir nori tai padaryti nemokamai, gali skambinti tel. 8 5 250 2000 ir bus įtraukti į sąrašą, o atėjus eilei – pakviesti į polikliniką ir paskiepyti.

Primename, kad nemokamai nuo gripo gali pasiskiepyti:

• 65 metų ir vyresni asmenys;
  • nėščiosios;
  • asmenys iki 65 metų, sergantys vėžiu, lėtinėmis širdies ir kraujagyslių, plaučių, inkstų ligomis, bronchine astma ir kt. ligomis;
  • asmenys, kurie gyvena socialinės globos ir slaugos įstaigose;
  • sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!