Naujienos

PAS MUS JAU KVEPIA KALĖDOMIS

2020 12 18

Advento kalendoriuje, kurį mums dovanoja Šeškinės poliklinikos pacientai, liko tušti vos keli lapeliai. Kitus jau užpildė nuoširdūs sveikinimai bei palinkėjimai mūsų kolektyvui.

Pasirodo, net prieš šias keistas Kalėdas randam laiko stabtelėti ir susimąstyti apie mus supančius žmones. Na tai kas kad ir Kalėdų Senelis priverstas laikytis saugaus atstumo net nuo elfų. Argi svarbu, kad nepatempsi jam už barzdos ir nepašibždėsi į ausį, ką tikiesi rasti po egle. Juk gerą žodį, šypseną ir nuoširdų sveikinimą galime nusiųsti ir virtualiai...

Tai ir daro ištikimiausi mūsų poliklinikos pacientai. Sakom ačiū jiems už draugystę ir primenam (norisi tikėti, kad neįkyriai), jog sveikinimų vis dar laukiame. Juos iki pat Kūčių skelbsime vidiniame interneto tinkle, feisbuko paskyroje ir tikrame advento kalendoriuje poliklinikoje. Rašykite mums asmeninę žinutę poliklinikos feisbuko paskyroje arba siųskite laiškus atsiliepimai@poliklinika.lt.

Kalėdos jau greitai. Jos tikrai nepraeis pro šalį.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.