Naujienos

PASIDŽIAUKIME GRAŽIAIS PACIENTŲ ATSILIEPIMAIS

2024 01 05

Žmonės jaučiasi dėkingi poliklinikos bendruomenei už profesionalią priežiūrą ir negaili gražių žodžių.

Svetlana nuoširdžiai dėkoja slaugytojo padėjėjai Stanislavai Bičikovei, „kuri labai maloni, kruopšti, tvarkingai ir sąžiningai atlieka savo darbus. Puikiai moka bendrauti su žmonėmis. Esame patenkinti jos paslaugomis, dirba profesionaliai“.

Greta sako ačiū Registratūros darbuotojai Viktorijai Limantienei „už operatyvų darbą, pagalbą bei norą padėti dėl keleto vizitų suderinimo“.

Rūta dėkoja bendrosios praktikos slaugytojai Birutei Kairienei, „lankančiai ir prižiūrinčiai mamą. Ji ne tik labai profesionali, maloni, rūpestinga, bet svarbiausiai – NEABEJINGA svetimam skausmui. Ačiū Birutei už jos rūpestį ir pagalbą.“

Bendrosios praktikos slaugytojai Birutei Kairienei dėkoja ir Stasė: „už dėmesingumą, nuoširdumą, patarimus ir visapusišką pagalbą“. Dar jaučiasi dėkinga kineziterapeutui Deividui Keinai, „kuris daugybe patarimų, mankštomis, dėmesingumu ir nuoširdumu palengvina savijautą“, ir namuose ją lankančiai slaugytojai Natalijai Žurovai.

Jonas rašo: „Mane lanko ir aptarnauja Šeškinės poliklinikos mobiliosios slaugos slaugytoja Birutė Kairienė. Tai  kvalifikuota, mandagi, puikiai savo pareigas atliekanti darbuotoja. Su jos

pagalba aš bendrauju su poliklinikos I šeimos medicinos skyriaus vedėja šeimos gydytoja Natalija Šertvytiene, kuri daug metų mane sėkmingai gydo. Reiškiu nuoširdžią padėką minėtoms poliklinikos darbuotojoms.“

Rimantas jaučiasi dėkingas gydytojai odontologei Veronikai Babelytei „už puikų darbą ir malonų bendravimą“.

Regina portale www.rekvizitai.lt paliko gražų atsiliepimą: „Artėjant Kalėdoms visi laukiame stebuklo. Tikrą stebuklą sukūrė gydytoja reabilitologė Tatjana Lapėnienė (labai ačiū gydytojai!), po rankos lūžio paskirdama reabilitaciją pas ergoterapeutą Joną Čelkį. Tai puikus specialistas. Kiekvieną kartą, atėjus į procedūras, pasiteirauja, ar sumažėjo skausmas, ar pagerėjo. Maloniai bendrauja, net ir sunkiausius pratimus pateikia žaismingai, stebi, kaip atliekame, ir taiso klaidas. Pataria, kokius pratimus atlikti namuose, kaip sumažinti skausmą. Jam rūpi kiekvienas pacientas ir iš visos širdies jis stengiasi pagelbėti. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Nuoširdžiausias ačiū, Gydytojau. Sėkmės darbe ir gyvenime.“

Laimutė padėką skiria šeimos gydytojai Ievai Mažeikaitei, su ja dirbančiai slaugytojai ir visam poliklinikos kolektyvui, prisidėjusiam gydant nuo įvairių ligų.

Unikauskų šeima džiaugiasi Šeškinės poliklinikos medikų rūpesčiu bei gydymu ir dėkoja poliklinikos administracijai „už nepriekaištingą darbo organizavimą“. Ypač jaučiasi dėkingi gerajam šeimos gydytojui Jaroslavui Šturo ir slaugytojai Oksanai Kozlovskai, nenuilstančiai kardiologei Jolitai Jurkevičienei, slaugytojai Dianai Kušeleskajai, visada padėti pasiruošusiai gastroenterologei Editai Vingytei, slaugytojai Zitutei Belousienei, komandiškai dirbantiems ortopedui traumatologui Vytautui Martinaičiui ir slaugytojai Santanai Vasilevskai, labai dėmesingam urologui Martynui Manikui, slaugytojai Aleksandrai Gribovskajai, mielai gydytojai echoskopuotojai Rasai Tamašauskienei, FMAMR skyriaus vedėjai Audronei Rimeikienei, „kuri negailėdama jėgų ir laiko visada stengiasi padėti“, taip pat daug metų laboratorijoje dirbančioms biomedicinos technologėms Liubovei Čepulienei, Solveigai Zelionkienei.

Dėkojame kolegoms ir mes.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.