Naujienos

PASISKIEPIJOTE NUO COVID-19 IR NORITE TURĖTI DOKUMENTĄ?

2021 02 08

Pradėjus vakcinaciją nuo COVID-19 ligos, poliklinika sulaukia pacientų klausimų apie dokumentus, kuriuos pateikus galima būtų įrodyti, kad žmogus yra paskiepytas nuo šios infekcijos. Tokio dokumento gali prireikti keliaujant į kai kurias šalis, kai karantino sąlygos pašvelnės ir turizmo sektorius galės atnaujinti veiklą.

Lietuvos piliečiams, keliaujantiems į šalis, kuriose yra reikalaujama arba rekomenduojama būti pasiskiepijus nuo konkrečių užkrečiamųjų ligų, jau kurį laiką yra išrašomas Tarptautinis skiepijimo ar profilaktikos priemonių pažymėjimas. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistų teigimu, Tarptautinis skiepijimų ar profilaktikos priemonių pažymėjimas nėra COVID-19 sveikatos pasas (pažymėjimas), kurį turėti, atsižvelgdamos į pandemiją, gali paprašyti kai kurios užsienio valstybės iš atvykstančių kitos šalies piliečių. Tačiau šis pažymėjimas turi vienodą visame pasaulyje užpildymo formą ir yra suprantamas viso pasaulio sveikatos priežiūros specialistams.

ULAC informuoja, kad tarptautinis sertifikatas pasiskiepijusiems konkrečiai nuo COVID -19 infekcijos dar tik ruošiamas.

Dėl Tarptautinio skiepijimo ar profilaktikos priemonių pažymėjimo ir su tuo susijusios informacijos Šeškinės poliklinikos pacientai gali kreiptis į Vaikų sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Laimą Porvaneckienę (tel. 8 5 250 2134, el. p. laima.porvaneckiene@poliklinika.lt).

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.