PAŽYMŲ VAIKAMS, PRALEIDUSIEMS PAMOKAS DĖL LIGOS, GYDYTOJAI NEIŠDUODA

2023 02 09

Pastaruoju metu padažnėjo atvejų, kai į polikliniką kreipiasi vaikų tėvai su prašymais išrašyti specialias formas dėl pamokų praleidimo dėl ligos. Tėvų teigimu, šias pažymas, pasirašytas šeimos (vaikų ligų) gydytojų, vaikai turi nunešti į mokyklą.

Primename, kad atsisakius medicininės pažymos (094/a), kuria buvo pateisinamas vaikų neatvykimas į mokyklą dėl ligos, tokiais atvejais patys tėvai pateisina praleistas vaiko pamokas. Gydytojai tokio ar panašaus tipo pažymų neišduoda ir nepasirašinėja.