Naujienos

PERSIRGOTE KORONAVIRUSU IR VIS DAR PRASTAI JAUČIATĖS? KREIPKITĖS DĖL MEDICININĖS REABILITACIJOS

2021 04 07

Primename, kad pacientai, persirgę COVID-19 liga, gydytojo siuntimu gali gauti stacionarinės arba ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugas. Reabilitacija suteikiama ne vėliau nei praėjus 3 mėnesiams po aktyvaus gydymo stacionare.

Medicininės reabilitacijos paslaugos persirgus COVID-19 skiriamos atsižvelgiant ne tik į paciento diagnozę, bet ir į biosocialinių funkcijų – tokių kaip elgesio kontrolė, orientacijos, judėjimo sutrikimai, iššūkiai priimant ir perduodant informaciją – sutrikimo laipsnį. Tai reiškia, kad tik fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, visapusiškai įvertinęs paciento sveikatos būklę, gali skirti atitinkamą medicininį reabilitacinį gydymą.

Žmonės, kurių būklė neatitinka nustatytų kriterijų dėl medicininės reabilitacijos skyrimo, bet kurie jaučia koronaviruso infekcijos padarinius, gali gauti pirmojo medicininės reabilitacijos etapo paslaugas – masažą, kineziterapiją, ergoterapiją ir fizioterapiją. Šios paslaugos gali būti skiriamos iš karto, kai tik tai leidžia paciento sveikatos būklė. 

Parengta pagal Sveikatos apsaugos ministerijos informaciją


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.