PGR TYRIMAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE – PATOGU IR NEBRANGU

2021 09 24

Mokamiems COVID-19 tyrimams Šeškinės poliklinikoje jau galima užsiregistruoti ir internetu https://e.poliklinika.lt/.

PGR tyrimas (tepinėlis iš nosiaryklės) leidžia nustatyti, ar žmogus šiuo metu neserga COVID-19 liga. PGR TYRIMO KAINA – 42,28 EURO.

Greitasis antigeno testas parodo, ar tiriamasis asmuo yra užsikrėtęs COVID-19 infekcija, o didžiausias testo privalumas – kad jo rezultatas gaunamas per 15 min. Tyrimo kaina – 12,33 euro.

Neigiami PGR ir antigeno tyrimų rezultatai reikalingi norint gauti galimybių pasą.

PGR ir COVID-19 antigeno tyrimai Šeškinės poliklinikoje atliekami 112A kabinete (įėjimas nuo Ukmergės g. iš lauko pusės, nuo požeminės perėjos).

COVID-19 antikūnų testas parodo, ar žmogus yra persirgęs šia infekcija, ar turi susiformavusį imunitetą. Kiekybinio antikūnų tyrimo kaina – 13,29 euro. Šis tyrimas taip pat aktualus norint išsiimti galimybių pasą. Antikūnų tyrimas atliekamas poliklinikos laboratorijoje (III aukšte, įėjimas per suaugusiųjų polikliniką).

Kaip ir anksčiau, registracija COVID-19 tyrimams vykdoma ir bendruoju poliklinikos telefonu 8 5 250 2000. Atvykstant tyrimams prašome turėti asmens dokumentą.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!