Naujienos

PGR TYRIMAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE – PATOGU IR NEBRANGU

2021 09 24

Mokamiems COVID-19 tyrimams Šeškinės poliklinikoje jau galima užsiregistruoti ir internetu https://e.poliklinika.lt/.

PGR tyrimas (tepinėlis iš nosiaryklės) leidžia nustatyti, ar žmogus šiuo metu neserga COVID-19 liga. PGR TYRIMO KAINA – 42,28 EURO.

Greitasis antigeno testas parodo, ar tiriamasis asmuo yra užsikrėtęs COVID-19 infekcija, o didžiausias testo privalumas – kad jo rezultatas gaunamas per 15 min. Tyrimo kaina – 12,33 euro.

Neigiami PGR ir antigeno tyrimų rezultatai reikalingi norint gauti galimybių pasą.

PGR ir COVID-19 antigeno tyrimai Šeškinės poliklinikoje atliekami 112A kabinete (įėjimas nuo Ukmergės g. iš lauko pusės, nuo požeminės perėjos).

COVID-19 antikūnų testas parodo, ar žmogus yra persirgęs šia infekcija, ar turi susiformavusį imunitetą. Kiekybinio antikūnų tyrimo kaina – 13,29 euro. Šis tyrimas taip pat aktualus norint išsiimti galimybių pasą. Antikūnų tyrimas atliekamas poliklinikos laboratorijoje (III aukšte, įėjimas per suaugusiųjų polikliniką).

Kaip ir anksčiau, registracija COVID-19 tyrimams vykdoma ir bendruoju poliklinikos telefonu 8 5 250 2000. Atvykstant tyrimams prašome turėti asmens dokumentą.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.