PGR TYRIMAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE – TIK 42,28 EURO

2022 03 23

Šeškinės poliklinikos laboratorija kviečia patogiai ir nebrangiai išsitirti dėl COVID-19 ligos.

PGR tyrimas leidžia sužinoti, ar žmogus serga COVID-19 liga. Šis tyrimas tinkamas ir besimptomiams infekcijos atvejams diagnozuoti. Tyrimo kaina – 42,28 euro.

Greitasis antigeno testas parodo, ar tiriamasis asmuo yra užsikrėtęs COVID-19 infekcija, o didžiausias testo privalumas – kad jo rezultatas gaunamas per 15 min. Tyrimo kaina – 14,63 euro.

PGR tyrimai ir greitieji antigeno testai atliekami 112A kab. Kabinetą rasti patogu atėjus iš lauko pusės nuo Ukmergės g. (nuo požeminės perėjos).

Šiame kabinete atliekami ir greitieji gripo testai. Jų kaina – 6,82 euro. Testas leidžia greitai diagnozuoti gripą ir yra ypač aktualus dabar, kai didėja sergamumas šia sunkia liga. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, praėjusią savaitę Lietuvoje sergančiųjų gripu skaičius išaugo daugiau nei 3 kartus.

COVID-19 antikūnų tyrimas parodo, ar žmogus yra persirgęs koronavirusu, ar turi susiformavusį atsaką po vakcinacijos pagal patvirtintą schemą. Kiekybinio antikūnų tyrimo kaina – 16,14 euro.

Šis tyrimas atliekamas poliklinikos laboratorijoje (III aukšte).

Registracija šiems visiems tyrimams vykdoma bendruoju poliklinikos tel. 8 5 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!