Naujienos

POKYČIUS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE ŽYMI NAUJAS LOGOTIPAS

2023 02 20

Šeškinės poliklinikoje jau kelerius metus vykdomus pokyčius atspindi naujas logotipas. Jis rodo mūsų norą tobulėti, atvirumą naujovėms ir bendradarbiavimui.

Tikriausiai dažnas pastebėjo, kaip pastaruoju metu keičiasi mūsų poliklinika. Ne viename skyriuje pacientus pasitinka visapusiškai atnaujinti, šviesūs ir nauja įranga aprūpinti gydytojų kabinetai, suremontuoti koridoriai. Neretas mini ir pasikeitusį bendravimą, bendruomenės narių pastangas būti lankstesniems ir operatyvesniems. O senasis logotipas nebuvo keistas nuo poliklinikos įkūrimo ir jau nebeatspindėjo šių laikų aktualijų, be to, vizualiai nebuvo pritaikytas naudoti internete bei socialiniuose tinkluose.

2023 m. vasario 15 d. naujasis Šeškinės poliklinikos prekės ženklas įregistruotas Valstybiniame patentų biure.

Naujas mūsų logotipas pirmiausia skelbia pozityvumo žinią, gali būti asociuojamas su saule, šviesa, sveikata, žydėjimu, ramybe. Jis simbolizuoja ir mūsų profesionalumą, ir visą spektrą medicinos paslaugų, kurias poliklinika teikia pacientams.  

Visi sutiks, kad esame Šeškinės ir aplinkinių miesto rajonų medicinos centras. Turime viziją plėsti savo paslaugas, gerinti jų prieinamumą.

Tą pacientams sakome ir savo logotipu: esame draugiška ir kiekvienam atvira poliklinika. Esame jums ir tarp jūsų!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.