POLIKLINIKOJE JAU VEIKIA KARŠČIAVIMO KABINETAS

2020 09 01

Informuojame, kad Šeškinės poliklinikoje veikia karščiavimo kabinetas. Tačiau ir toliau siekiant apsisaugoti nuo COVID-19 plitimo, prašome karščiuojančių pacientų pasilikti namuose ir į savo šeimos gydytoją kreiptis nuotoliniu būdu skambinant telefonu (8 5) 250 2000.

Primename svarbiausius dalykus į šeimos (vaikų ligų) gydytoją besikreipiantiems karščiuojantiems pacientams:

*Šeimos gydytojas, susisiekęs su karščiuojančiu pacientu ir įvertinęs būklę, pacientą nusiųs į mobilųjį punktą dėl PGR atlikimo arba registruos į karščiavimo kabinetą.

*Pacientas į karščiavimo kabinetą turės atvykti griežtai jam paskirtu laiku: pėsčiomis, savo automobiliu ar atvežamas kito asmens (vairuotojas ir karščiuojantis pacientas privalo dėvėti kaukes, pacientas sėdi dešinėje pusėje ant galinės sėdynės).

*Atvykęs į karščiavimo kabinetą pacientas telefonu ar skambučiu prie durų susisieks su medicinos personalu.

*Karščiavimo kabineto gydytojas apžiūrės pacientą, paskirs bendrąjį kraujo tyrimą bei CRB ir nuspręs dėl rentgenodiagnostinio tyrimo. Patikrins pulsoksimetru kraujo įsotinimą deguonimi (SpO2) ir pulsą.

*Jei gydytojas nuspręs, kad reikalinga krūtinės ląstos rentgeno nuotrauka, slaugytoja susisieks su rentgeno kabinetu dėl atvykstančio paciento, pacientui bus atliktas tyrimas.

*Po tyrimų pacientas vyks į namus. Gydytojas, įvertinęs tyrimus, paskirs gydymą, užregistruos pacientą į nuotolinę šeimos gydytojo konsultaciją, susisieks su pacientu dėl gydymo ar nedarbingumo pažymėjimo išdavimo. Jei gautas teigiamas PGR rezultatas, karščiavimo kabineto slaugytoja užregistruos pacientą papildomai pas šeimos gydytoją tą pačią dieną, o jei šeimos gydytojo darbo laikas jau baigėsi – kitai dienai.

*Jei PGR rezultatas neigiamas, pacientas tolesniam gydymui bus registruojamas į nuotolinę šeimos gydytojo konsultaciją įprastine tvarka.