POLIKLINIKOJE PRADEDA DIRBTI NAUJA VAIKŲ LIGŲ GYDYTOJA

2020 08 31

Džiaugiamės galėdami pristatyti naują Šeškinės poliklinikos gydytojų komandos narę – vaikų ligų gydytoją Mariją Školnik.

Profesionali vaikų ligų gydytoja M. Školnik šioje srityje sukaupusi jau nemažą patirtį. Myli ją mažieji pacientai, vertina ir pasitiki jų tėvai. Gydytoja iš pašaukimo, maloni, dėmesinga, nuosekli, mokanti bendrauti su vaikais ir visada pasiekiama, nesvarbu, ar laisvadienis, ar atostogos, – tai tik keletas tėvų atsiliepimų portale www.pincetas.lt.

Į kuriamą naują šios gydytojos apylinkę tėvai, prisijungę prie savo paskyros svetainėje https://e.poliklinika.lt/, nuo rugsėjo 2 d. galės registruoti savo vaikus: skyriuje PRAŠYMAS PRIREGISTRUOTI PRIE ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS reikia rinktis NORIU PRIREGISTRUOTI KITĄ ASMENĮ.

Prašymus priregistruoti vaikus prie šios gydytojos apylinkės tėvai gali užpildyti ir poliklinikos Informacijos langelyje.

Gydytoja dirbs lyginėmis mėnesio dienomis 7.30–10.30 val., nelyginėmis dienomis – 12.30–15.30 val., jos kabineto Nr. 343, tel. 8 5 250 2143.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!