POLIKLINIKOS DARBUOTOJAMS – VILNIAUS MERO PADĖKA

2021 07 01

Šią savaitę Šeškinės poliklinikos bendruomenė sulaukė malonios žinios ir gražaus Vilniaus savivaldybės dėmesio.

Daugiau kaip 40 poliklinikos darbuotojų, aktyviai prisidėjusių prie sėkmingo vilniečių vakcinavimo nuo COVID-19 ligos, gavo asmeninę Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus padėką. Visiems jiems įteiktos Vilniaus herojaus knygos.

Dėkojame gerbiamam sostinės merui. Jaučiamės pastebėti ir pagerbti. Didžiuojamės savo kolektyvu, kuris nuoširdžiomis pastangomis padėjo sostinei greičiau suvaldyti pandemijos grėsmes, kartu mažindamas neigiamus visai Lietuvai padarinius. Džiaugiamės, kad mūsų žmonių darbas ir profesionalumas leidžia vis labiau priartėti prie mums įprasto ir tokio išsiilgto gyvenimo. Tai, kas dar pavasarį buvo nedrąsi viltis, pamažu vėl tampa realybe.