PRADEDAME SKIEPYTI NEMOKAMA GRIPO VAKCINA

2020 09 30

Šeškinės poliklinikos pacientai spalio 5 d., pirmadienį, bus pradėti skiepyti nuo sezoninio gripo nemokama vakcina. Pirmieji iš jų jau sulaukė skambučio – kvietimo atvykti skiepytis.

Į norinčiųjų pasiskiepyti nuo gripo sąrašą žmonės buvo rašomi nuo rugsėjo pradžios, jau yra užregistruota 2300 pacientų. Jiems pagal eilę skambiname ir kviečiame pasinaudoti šia paslauga.

Visus norinčiuosius nemokamai paskiepyti nuo gripo asmenis ir toliau rašome į sąrašą – su jais susisieksime ir skiepysime pagal eilę. Registracija vykdoma tel. 8 5 250 2000.

Šiuo metu Šeškinės polikliniką jau pasiekė pusė užsakytos nemokamos vakcinos dozių, kitą dalį tikimės gauti lapkričio mėnesį.

Primename, kad rizikos grupei, kuri nemokamai skiepijama nuo gripo, prisikiriami:

• 65 metų ir vyresni asmenys;
  • nėščiosios;
  • asmenys iki 65 metų, sergantys vėžiu, bronchine astma, lėtinėmis širdies ir kraujagyslių, plaučių, inkstų ligomis;
  • asmenys, kurie gyvena socialinės globos ir slaugos įstaigose;
  • sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!