Naujienos

PRADĖJOME SKIEPYTI NUO COVID-19

2021 01 26

Šiandien Šeškinės poliklinikoje pradėta vakcinacija nuo COVID-19 ligos.

Pirmieji skiepai skirti Šeškinės poliklinikos darbuotojams ir asmenims, įtrauktiems į LR sveikatos apsaugos ministro patvirtintą prioritetinių gyventojų grupių sąrašą: socialinių paslaugų įstaigų darbuotojams, seniūnijų socialiniams darbuotojams, budintiems globotojams, globos įstaigų gyventojams. Į prioritetines grupes įrašyti ir globos įstaigų veiklą kontroliuojantys specialistai, kurie vyksta į COVID-19 ligos židinius, vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybų darbuotojai, tiesiogiai dirbantys ar besilankantys šeimose, neįgaliųjų asmeniniai asistentai, gestų kalbos vertėjai ir asmenys, socialinių paslaugų įstaigoje vykdantys savanorišką veiklą ne trumpiau kaip 16 val. per ne daugiau kaip 14 dienų iš eilės.

Taip pat bus skiepijami gydymo įstaigose valymo, maisto tiekimo ir kitas paslaugas teikiantys kitų įmonių darbuotojai, turintys sąlytį su pacientais arba būnantys patalpose, kuriose lankosi pacientai, savivaldybių vairuotojai, kurie veža gyventojus į mobiliuosius punktus ar perveža sergančiuosius COVID-19 liga.

Pasiskiepyti nuo koronaviruso norintiems žmonėms pirmiausia atliekamas COVID-19 antikūnų serologinis tyrimas ir, gavus neigiamą šio tyrimo rezultatą, – skiepas.

Apie atvykimą į Šeškinės polikliniką serologiniam tyrimui, o vėliau ir skiepui nuo COVID-19 ligos atlikti šie žmonės informuojami SMS žinutėmis.

Įstaigų, kurių darbuotojai priskiriami prioritetinėms gyventojų grupėms, atsakingi asmenys turėtų susisiekti su Šeškinės poliklinikoje vakcinacijos nuo COVID-19 ligos procesą koordinuojančia Vilma Grigaitiene (tel. 8 672 23 794, el. paštas: vilma.grigaitiene@poliklinika.lt) ir pateikti skiepytis nuo koronaviruso pageidaujančių darbuotojų sąrašus.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.