PRAŠOME PACIENTŲ PAGALBOS

2021 11 18

Siekdami užtikrinti geresnį medicinos paslaugų prieinamumą, dar kartą kreipiamės į pacientus dėl skambučių bendruoju poliklinikos telefonu 8 5 250 2000.

Mums rūpi visi mūsų pacientai, tačiau labai norime, kad medicinos pagalbą operatyviai gautų žmonės, kurių sveikatos būklė neleidžia laukti ar atidėti vizito pas gydytoją. Jokia naujiena, kad kiekvieną pirmadienį ir rytinėmis piko valandomis sulaukiame itin daug skambučių. Skambučių centro operatoriai tiesiog nepajėgūs iškart į juos visus atsakyti. Atskambinti interesantams taip pat reikalingas laikas – paslaugų suteikimas užtrunka.

Norėdami, kad tokių situacijų būtų mažiau, neišsiversime be pačių pacientų sąmoningos pagalbos. Jeigu dėl planinio vizito, nuolat vartojamų vaistų recepto ar tuomet, kai reikia tik informacijos, bus skambinama ne pirmadienį ar ryto valandomis, o trečiadienį–penktadienį ir dar antroje dienos pusėje, sumažės skambučių „karštuoju“ metu srautas. Ir žmonės, kuriems reikalinga neatidėliotina pagalba, kiekvieną dieną ją gaus greičiau. Kiti gi išvengs neigiamų emocijų, sutaupys laiko ir patys veikiausiai bus išgirsti jau pirmo skambučio į polikliniką metu.

Taigi labai prašome Jūsų pagalbos, supratimo ir esame dėkingi už kantrybę.