Naujienos

PRIMENAME: GALIOJA TIK ELEKTRONINĖ ODONTOLOGO IŠDUOTA VAIKO SVEIKATOS PAŽYMA

2021 08 31

Pastarosiomis savaitėmis sulaukiame klausimų, kodėl pasitikrinę dantukus privačiame odontologijos kabinete ir gavę popierinę pažymą Šeškinės poliklinikos mažieji pacientai dėl vaiko sveikatos pažymos dar turi apsilankyti pas poliklinikos odontologus.

Esą taip gaištamas ir vaikų tėvų, ir medicinos darbuotojų laikas, be to, daugumai vienu metu suskubus į polikliniką dėl profilaktinės patikros, susidarė ilgos eilės.

Šeškinės poliklinika primena, kad prieš rinkdamiesi odontologijos kabinetą profilaktinei vaiko dantų patikrai tėveliai turėtų pasidomėti, ar tas kabinetas yra sudaręs sutartį su Teritorine ligonių kasa ir galės suvesti vaiko duomenis į jo paskyrą sveikatos portale www.esveikata.lt. Priešingu atveju odontologijos kabineto išduota popierinė sveikatos pažyma negalios. Pagal Sveikatos ministerijos patvirtintą tvarką jau ne pirmi metai galioja tik elektroninė vaiko sveikatos pažyma.

SVARBU: elektronines vaikų sveikatos pažymas jų tėvai gali rasti prisijungę prie SAVO paskyrų portale www.esveikata.lt (ne poliklinikos svetainėje www.poliklinika.lt ). Dokumentui peržiūrėti ir atsisiųsti reikalinga sukurti jo peržiūros kodą.

Išsami informacija, kaip sugeneruoti šį kodą ir pažymą parsisiųsti, – https://www.esveikata.lt/kodoGeneravimas

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.